Badanie wzroku 3D Wyjątkowy prezent dla każdego Bony rabatowe Bony rabatowe Bony rabatowe

Cyfrowy pomiar wzroku 3D

visuREAL firmy HOYA to zaawansowany system pomiarowy. Jest systemem pomiarowym 3D, pozwalającym zmierzyć z niezwykłą precyzją wszystkie parametry wymagane do wykonania nowoczesnych soczewek okularowych. Mierzy dokładnie parametry specyficzne potrzebne do produkcji najnowocześniejszych spersonalizowanych soczewek okularowych.

W ten sposób otrzymuje się najbardziej zaawansowane i fizjologicznie dopasowane soczewki, które są 5 razy bardziej precyzyjne od soczewek standardowych.

Soczewki spersonalizowane to WIDZENIE BEZ OGRANICZEŃ, ZWIĘKSZENIE DYNAMIKI WIDZENIA ORAZ POPRAWA CZASU REAKCJI.
Soczewki wykonane w tej technologii oferują następujące korzyści:

  1. zapewniają doskonałe widzenie bez wysiłku.
  2. Niespotykana dokładność w produkcji i centracji soczewek.
  3. Optymalizacja konstrukcji soczewki według unikalnych parametrów.
  4. Natychmiastowy komfort i precyzja widzenia we wszystkich kierunkach patrzenia.

Dodatkową funkcją urządzenia jest możliwość sfotografowania lub sfilmowania klienta w celu ułatwienia wyboru idealnego stylu i koloru oprawy.

Ta funkcja w szczególności przydaje się w momencie kiedy klient nie widzi się wyraźnie w lustrze w trakcie wyboru opraw okularowych.

Poznaj nowy wymiar obsługi klienta!

Przenośny system pomiarowy visuReal na iPada otwiera nowy rozdział w historii wideocentracji. Połączenie iPada z odpowiednio skonstruowaną optyczną nasadką oraz aplikacją visuMovie i visuReal web, umożliwia automatyczne i precyzyjne wyznaczanie parametrów centracji: rozstawu źrenic (PD) dla każdego oka oddzielnie, wysokości montażu (EP), wymiarów oprawy w systemie skrzyniowym, odległości między soczewkami (mostek), rotacji głowy, odległości oprawy od wierzchołka rogówki (CVD), kąta pantoskopowego. Wystarczy odpowiednio założyć nasadkę pomiarową na oprawę, zrobić zdjęcie i zapisać wynik. Dane są przetwarzane online, za pośrednictwem tzw. chmury. Dzięki temu zyskujesz absolutnie precyzyjne i łatwe w użyciu, mobilne narzędzie pomiarowe. System visuReal Portable jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród:

  • TOP OPTA 2012 - Targi OPTA 2012 w Brnie
  • Silmo d’Or - Targi SILMO 2012 w Paryżu
  • Złoty Medal MTP - Targi OPTYKA 2012 w Poznaniu